Kainoraštis

Visos nurodytos kainos yra apytikslės, jos kintamos tiek į mažesnę, tiek į didesnę pusę priklauso nuo projekto tipo
Internetinių svetainių kūrimas

"Fast Start"
svetainė

nuo 600€ + PVM

Pritaikytas
Šabloninis Variantas

nuo 1200€ + PVM

Individualus
Dizainas

nuo 1800€ + PVM

Dizaino ir Marketingo pasluagos

Logotipas

Stiprus prekės ženklas, sukuria emocinius saitus su vartotoju. Prekės ženklo vienas svarbiausių aspektų yra logotipas, kuris tampa įsimenama vizualizacija. Mes pasirūpinsime Jūsų poreikiu, sustiprinti savo įmonės identitetą, išpildant logotipo kūrimą. Suvokiame, jog net menkiausios detalės vartotojui sukuria įvairias asociacijas, todėl pasirūpinsime vertybių ir reikšmių detalizavimu iki aiškios minties išgryninimo.

Dizainas

Turime didelį žinių bagažą grafikos dizaine, kompozicijos bei spalvotyros srityse, sekame šiuolaikinių tendencijų madas, todėl profesionaliai atliksime dizaino darbus - sumaketuosime skrajutes, lankstinukus, el. leidinius, vizitines korteles. Kritiškai ir kūrybiškai suprojektuosime produkto kontūrus, spalvas, formas, tekstūras, suteikiant gaminiui pridėtinę vertę. Išpildysime Jūsų įmonės skaitmeninį įvaizdį.

Marketingas

Esame pasiruošę suorganizuoti naudingiausius ir praktiškiausius marketingo sprendimus, siekiant rezultato net su minimaliausiu biudžetu. Yra itin svarbu skleisti tinkamą žinutę savo tikslinei auditorijai, todėl žinome, kaip yra naudinga sukontroliuoti kiekvieną smulkmeną. Padėsime išpildyti Jūsų klientų poreikius, taip užtikrinsime Jūsų įmonės pelningumą.

Dizaino ir marketingo paslaugų kainą sužinokite užsiregistravę 30min. konsulatcijai

Vis dar neradai atsakymo kurio ieškojai?

Susisiek su mumis, mes tau atsakysime į visus rūpimus klausimus

Registracija 30min. konsultacijai

Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai ir išspęskime jums kylančius klausimus jau šiandien!