Mes esame Weblabas!

Suprantame, kad esate čia, nes norite išnaudoti šiandieninius rinkoje vykstančius pokyčius ir perkelti savo įmonę į skaitmeninį informacijos pasaulį. Šis pokytis yra ypač svarbus Jūsų įmonės žinomumo užtikrinimui plačioms visuomenės grupėms. Jeigu, dar neesate įsitikinę, nuo ko reikėtų pradėti, gal dar mąstote kaip ir ką reikėtų tobulinti ar pakeisti dabartiniame virtualiame Jūsų įmonės įvaizdyje, mes padėsime išgryninti ir įgyvendinti Jūsų idėjas, kartu ieškosime tinkamiausio sprendimo esamai situacijai sutvarkyti. Iš mūsų galite tikėtis puslapių, logotipų, dizaino ir marketingo paslaugų.

 Mūsų komanda

Mūsų komandą sudaro savo srities profesionalai, ekspertai - grafinio dizaino, marketingo, html, CSS, JavaScript, PHP, internetinių svetainių, logotipų kūrimo specialistai. Koncentruojamės į kiekvieną atvejį indvidualiai, kuriant taikome strategijas pelningumui sukurti ir siekiame užtikrinti didžiausią vertę Jūsų vartotojams.

Simonas

Svetainių ir dizaino kūrimo specialistas


Augustas

Logotipų ir dizaino kūrimo specialistas


Edvinas

Dizaino ir marketingo specialistas


Logotipas

Stiprus prekės ženklas, sukuria emocinius saitus su vartotoju. Prekės ženklo vienas svarbiausių aspektų yra logotipas, kuris tampa įsimenama vizualizacija. Mes pasirūpinsime Jūsų poreikiu, sustiprinti savo įmonės identitetą, išpildant logotipo kūrimą. Suvokiame, jog net menkiausios detalės vartotojui sukuria įvairias asociacijas, todėl pasirūpinsime vertybių ir reikšmių detalizavimu iki aiškios minties išgryninimo.

Dizainas

Turime didelį žinių bagažą grafikos dizaine, kompozicijos bei spalvotyros srityse, sekame šiuolaikinių tendencijų madas, todėl profesionaliai atliksime dizaino darbus - sumaketuosime skrajutes, lankstinukus, el. leidinius, vizitines korteles. Kritiškai ir kūrybiškai suprojektuosime produkto kontūrus, spalvas, formas, tekstūras, suteikiant gaminiui pridėtinę vertę. Išpildysime Jūsų įmonės skaitmeninį įvaizdį.

Svetainė

Esame nusiteikę Jums padėti išgryninti unikaliausią idėją ir paversti ją Jūsų pelningu rezultatu. Internetinė svetainė yra svarbus įrankis siekiant sukurti tinkamą įmonės įvaizdį, supažindinti klientus su produktais ar paslaugomis, ar net vertybėmis. Užtikriname tvarkingą ir estetišką svetainės dizainą, struktūrą, funkcionalumą ir praktiškumą.

Marketingas

Esame pasiruošę suorganizuoti naudingiausius ir praktiškiausius marketingo sprendimus, siekiant rezultato net su minimaliausiu biudžetu. Yra itin svarbu skleisti tinkamą žinutę savo tikslinei auditorijai, todėl žinome, kaip yra naudinga sukontroliuoti kiekvieną smulkmeną. Padėsime išpildyti Jūsų klientų poreikius, taip užtikrinsime Jūsų įmonės pelningumą.

Kaip mes dirbame.

1 Susisiekiame su klientu jam patogiausiu būdu. Skiriame laiko ir detaliai išsianalizuojame idėjas, norus ir esamą situaciją. Susidėliojame ir išsigryniname įmonės įvaizdį ir formuojamas vertybes. Susirašome ir susiplanuojame aiškų veiksmų planą.

2 Pradedame aptartus darbus. Darbų įkarštyje su klientu yra palaikomas nuolatinis ryšys. Atsakome į kiekvieną klausimą, sureaguojame į norus. Derinamas naujas rezultatas su klientu, ieškoma tinkamiausia galimybė įgyvendinti praktiškai.

3 Rezultatų pristatymas ir paleidimas į rinką. Įsitikiname, kad klientas patenkintas, jam yra aiški kiekviena detalė. Jeigu reikia klientui paaiškiname ir pravedame mokymus, kaip naudotis produktais. Jei dar kyla klausimų, aiškinamės.