fbpx

Apie mus

Suprantame, kad esate čia, nes norite išnaudoti šiandieninius rinkoje vykstančius pokyčius ir perkelti savo įmonę į skaitmeninį informacijos pasaulį. Šis pokytis yra ypač svarbus Jūsų įmonės žinomumo užtikrinimui plačioms visuomenės grupėms. Jeigu, dar neesate įsitikinę, nuo ko reikėtų pradėti, gal dar mąstote kaip ir ką reikėtų tobulinti ar pakeisti dabartiniame virtualiame Jūsų įmonės įvaizdyje, mes padėsime išgryninti ir įgyvendinti Jūsų idėjas, kartu ieškosime tinkamiausio sprendimo esamai situacijai sutvarkyti. Iš mūsų galite tikėtis puslapių, logotipų, dizaino ir marketingo paslaugų.

 

 

Kaip mes dirbame

Susisiekimas

Susisiekimas

Susisiekiame su klientu jam patogiausiu būdu. Skiriame laiko ir detaliai išsianalizuojame idėjas, norus ir esamą situaciją. Susidėliojame ir išsigryniname įmonės įvaizdį ir formuojamas vertybes. Susirašome ir susiplanuojame aiškų veiksmų planą.
Darbų pradžia

Darbų pradžia

Pradedame aptartus darbus. Darbų įkarštyje su klientu yra palaikomas nuolatinis ryšys. Atsakome į kiekvieną klausimą, sureaguojame į norus. Derinamas naujas rezultatas su klientu, ieškoma tinkamiausia galimybė įgyvendinti praktiškai.
Darbų pabaiga

Darbų pabaiga

Rezultatų pristatymas ir paleidimas į rinką. Įsitikiname, kad klientas patenkintas, jam yra aiški kiekviena detalė. Jeigu reikia, klientui paaiškiname ir pravedame mokymus, kaip naudotis produktais. Jei dar kyla klausimų, aiškinamės.

Sveiki atvykę!

Mūsų komanda

Mūsų komandą sudaro savo srities profesionalai, ekspertai – grafinio dizaino, marketingo, html, CSS, JavaScript, PHP, internetinių svetainių, logotipų kūrimo specialistai. Koncentruojamės į kiekvieną atvejį indvidualiai, kurdami taikome strategijas pelningumui sukurti ir siekiame užtikrinti didžiausią vertę Jūsų vartotojams.

Mūsų vizija

Būti pripažintiems visame pasaulyje kaip elektroninės komercijos sprendimų specialistais.

Mūsų misija

Teikti elektroninės komercijos sprendimus tam, kad padėtume mūsų klientams sėkmingai dirbti ir uždirbti internete.

0 +
Internetinių svetainių sukurta
0 +
El. parduotuvių sukurta
0 %
Paslaugų garantija
0 *
Ekspertai komandoje
Our Team

Meet With Our Expert

Griffin Jimenez

Griffin Jimenez

Cyber Expertise

Aliya Mcmahon

Aliya Mcmahon

Network Security

Akbar Allan

Akbar Allan

Programmer

Vis dar neradai atsakymo kurio ieškojai?

Susisiek su mumis, mes tau atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Registracija 30min. konsultacijai

Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai ir išspęskime jums kylančius klausimus jau šiandien!